Ciemna Strona Mocy - Forum

Pełna wersja: Problemy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiek: 25
Wzrost: 176
Waga: 82
Obwód talii lub BF (jeżeli znany):80cm
Dieta (tylko rozkład BTW): B-200 T-120 W-530 
Cykl ( środki) , ewentualnie przebyte cykle: Testosteron enan 250/week
Staż na siłowni : 5 lat.

Siema. Ponad rok temu zrobiłem redukcję ( Testosteron, masteron, trenbolon - długie estry). Udało mi się zrzucić w 17 tygodni 20 kg zbędnego balastu. Następnie mostek, odpoczynek i próba wejścia na masę. Zwiększałem stopniowo kalorie ( 2800-4500) lecz waga stała w miejscu, sylwetka psuła się. Aktualnie minął już rok a nawet przy trzymaniu 5 tys kalorii ( 80% czysta micha ) i dobrym cyklu waga stoi w miejscu. Zdarza się rzadszy stolec z kawałkami jedzenia. Morfologia, badania moczu, lipodogram w porządku. W badaniu kału pH lekko za nisko - 6 ( 7-7.5 widełki ). Gastroskopia wporzadku. Tarczyca również.  Aktualnie jem enzymy, probiotyki, siemię lniane, ocet jabłkowy. Na jakie badania jeszcze iść ? Miał ktoś podobny problem?
?
Siema.Waga stoi a sylwetka się pogarsza? Mam rozumieć ze nie wchodzi nawet tłuszczy tylko pogarszaj się separacja mięsnia? Przy zbyt dużej nadwyżce powinna waga iśc chociażby z tkanki tłuszczowej a u Ciebie waga nie idzie?
(09.10.2022, 11:03)SCREAM napisał(a): [ -> ]Siema.Waga stoi a sylwetka się pogarsza? Mam rozumieć ze nie wchodzi nawet tłuszczy tylko pogarszaj się separacja mięsnia? Przy zbyt dużej nadwyżce powinna waga iśc chociażby z tkanki tłuszczowej a u Ciebie waga nie idzie?

Waga nie idzie nic w górę, nawet tłuszczu nie nabieram. Po mostku wbiłem na teścia / dece długie estry i nawet woda nie podlalo. Jedzenie oczywiście ważone dokładnie.
Jak wygląda tez panel wątrobowy? Jeśli tez ok to zwiększ michę i zobacz co będzie... Jesli nawet nie idzie fat tzn ze jest za mało kalorii.. podbij do czasu az coś ruszy... jesli zobaczysz ze idzie tłuszcz to wiadomo , ze za dużo.