Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hexarelin
#1
Hexarelin

Mimo tego iż peptyd jest stosunkowo nowy , staje się popularny jako lek zwiększenie wydajności. Hexarelin jest obecnie dostępne z kilku firm badawczych.Poprzez używanie Hexarelinu można doświadczy wszystkich skutków zarówno hormonu wzrostu oraz IGF-1. Jednakże, ponieważ Hexarelin faktycznie pobudza organizm do produkcji większej ilości GH ,prawdopodobnie własna produkcja GH nie zostanie zamknięta. Ze względu na zdolności Hexarelinu do zwiększenia wydzielania naturalnego hormonu wzrostu, jego działania w większości są podobne do tych z syntetycznego hormonu wzrostu, choć w nieco mniejszym stopniu. Po użyciu Hexarelinu krążący Gh powoduje podniesienie poziomu insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1 w stosunku do wzrostu w wątrobie.IGF-1 jest główną przyczyną wzrostu mięśni jaka jest odpowiedzią na stymulację GH. Nie powoduje wzrostu apetytu w przeciwieństwie do ekstremalnego głodu jaki powoduje GHRP6 , ze względu na jego niezdolności do radykalnego zwiększenia poziomu greliny, która jest odpowiedzialna za głód i powodujące szybsze opróżnienie żołądka. Hexarelin jest najbardziej skuteczny z wszystkich GHRPs pod względem uwalniania wzrostu Gh. Jednak ma najwyższy potencjał wzrostu stężenia kortyzolu i prolaktyny. Wzrost ten nastąpi nawet po podaniu 100mcg. Ten wzrost osiągnie wyższy poziom, co jest definiowane jako norma.


Efekty jego stosowania to:

wzrost siły,
zwiększenie mitozy i mejozy, co prowadzi do większej masy mięśniowej,
wzrost nowych włókien mięśniowych,
wzrost wielkości istniejących już włókien mięśniowych,
wzrost gęstości mineralnej kości
hydrolizy trójglicerydów, co powoduje znaczącą utratę tkanki tłuszczowej,
poprawę elastyczności skóry.
W badaniach wstrzyknięto hexarelin podskórnie i mierzono poziom hormon wzrostu poprzez badanie stężenia w osoczu. Okazało się iż znacznie wzrósł w ciągu trzydziestu minut od podania. Po około czterech godzinach poziom Gh spadł spowrotem do normalnego poziomu. Wzrost Gh okazał się być skuteczny do 2mcg/kg , podawanie większej dawki okazało się nieskutecznie w wywołaniu odpowiedzi GH, Badania wykazały , ze efekt Hesarelinu w Gh na stymulację stożkowe wynosił od 4 do 16 tygodni.
Hexalin stosowany był przez ciężarowców w dawce 200/400 mcg dziennie i dała podobny wynik jak niska dawka hormonu wzrostu. Dzięki takiej dawce byli w stanie wyleczyć stare urazy , kontuzje i bóle. Przyczynił się do spalenia tłuszczu oraz zdobyciu małej ilości mięśni. Inny testujący był pod dużym wrażeniem tego środka. Po tygodniu stosowania stracił 2kg tłuszczu oraz odnotował wzrost siły.
Zadowalające rezultaty można już zauważyć przy dawkowaniu 3x dziennie po 70mcg. Prawdopodobnie dość szybko można doprowadzić do odczulenia przysadki, nawet przy ilości 3x100mcg dziennie, może to nastąpić w ciągu 2 tygodni.

Ogólnie rzecz biorąc, Hexarelin jest dobry dla wszystkich celów anabolicznych. Ponadto stosowanie IGF i GH powoduje zamknięcie swojego poziomu endogennego tych hormonów, Hexarelin wydaje się również bardzo przydatne dla "GH-PCT" lub "IGF-PCT", gdyż może pomóc przywrócić naturalny poziom tych hormonów po cyklu.
Optymalna dawka jednorazowa która w pełni nasyca receptory , wynosi 100mcg bądź 1mcg/kg
Oznacza to , ze 100 podanie w jednej dawce 100mcg , nasyci receptory w pełni. Jeśli damy jednorazowo 200mcg , to tylko 50%
z dodatkowych 100mcg będzie skuteczna w swoim działaniu. Podanie dawki 300mcg na raz to już będzie skuteczne tylko w 25%. Dlatego dawka jednorazowa powinna wynosić nie więcej niz 100mcg i jest to najbardziej optymalna ilość , ponieważ większe dawki zaliczają po prostu pewne straty. Lepiej brać mniej ale za to częściej.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości