Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRENBOLON Z PROPEM NA WYCINKE
Siema, odrazu mowie że nie znalazłem odpowiedniego działu bo go po prostu nie ma, był i nie ma.
Mam do was pytanie, wchodze niebawem na bombe na trenie z propem i zastanawiam się nad dawkami, [lece prop 50mg e2d antykatabolicznie od miesiąca]
Spotkałem się z rozpiskami typu
30mg prop e2d
75mg tren e2d - ace oczywiscie
oraz
100mg prop e2d
75mg tren e2d

podobno na mniejszych dawkach testosteronu są mniejsze sajdy, jak z tym wkońcu którą rozpiską lepiej leciec aa no i pare słow o mnie:
waga: 81kg
BF:13%
wzrost: 181cm

EDIT: wyczytałem że typowo na redukcje to dobrze wrzucic malo propa zeby lepiej miesnie bylo widac, i jeszcze jednoo Dieta jaka jeśli chcę obwody zwiększać jednoczesnie gubiąc fat? aktualnie lece na 2400kcal z rozkładem:
50% węgli
20% tluszczu
30% białka
klasyczny low carb B| 2400kcal
No i drugie pytanie:
3x interwały x20min w tygodniu
4x siłowy w tygodniu

Tak abstrachując jest ktoś kto mógłby mi opisać swoją pierwszą bombe na trenie, ciekaw jestem Big Grin Faktycznie jest tak ze spaniem jak mówią? 4h dziennie i nic wiecej. I czy na tym magicznym środku przy OCZYWISCIE zbilansowanej diecie da rade robić wycinke z masą?
Odpowiedz
"30mg prop e2d
75mg tren e2d - ace oczywiscie" ????
...super rozpiska - ktoś bardzo Cię nie lubi?

Druga opcja już bliższa zdrowemu rozsądkowi:

100mg prop e2d
75mg tren e2d

...i tej wersji bym się na Twoim miejscu trzymał.

Jeżeli chodzi o sajdy - nie daj się zwariować. Zobaczysz/odczujesz sam po sobie.
To nie jest tak, że 4h snu i koniec. Będziesz spał, ale sen będzie płytszy i możesz się
częściej budzić, ale jest też druga strona medalu - pomimo niewyspania energii nie
powinno Ci brakować. Nie masz problemu z agresją po alko?
Bardziej wycinkę.

PS: Gdyby tren był zbyt uciążliwy (a stwierdzisz to szybko, bo ace b.szybko się
wkręci, to nie odstawiaj, tylko na początek wrzuć na 50mg e2d)
Odpowiedz
problemu z agresją jako tako nie mam, po alko bardziej na zamułce siedze, bezsilny jakby każdy mógł mi dojebać, na codzien jestem na propie więc leciutko wybuchowy jestem.

Czyli mówisz że dieta bardziej pod wycinke, generalnie moje zapotrzebowanie to było chbya cos koło 3000kcal i zszedłem do 2400kcal co by szybciej ciąc fat, według Ciebie podbić troche białko może tak do 2700kcal żeby było z czego mięśnie budować? Ile pociągnać propa po trenie tygodni? 5000 jednostek hcg + 3 listki cloma starcza?
clom 150mg dawka uderzeniowa przez pierwsze 2 dni a potem zejsc na 50mg?
Kiedy poczuje jak mi prolaktyne wykurwi?
Odpowiedz
Białko możesz podbić.
Propa tydzień-dwa dłużej.
5000 iu HCG + 2-3 listki Cloma ogarną na spokojnie.
Co do prolaktyny - na spokojnie. Nie musi wywalić na cyklu - może długo po itd.,
ale tym się za mocno nie przejmuj na razie. Skup się na diecie, treningach
i czerp radość z cyklu, bo pierwszy raz na trenie jest b.fajnym uczuciem.
Odpowiedz
Dzięki, krótki, źwięźle i na temat.
+rep
Odpowiedz
Dzięki! Dawaj znać na bieżąco co się dzieje. Pzdr
Odpowiedz
Jest mały kłopot z dzialem doping Tongue ale lada chwila pojawi sie znowu Wink
Odpowiedz
Dzięki za info S! Przerzucicie później posty z działu "pań" do działu "panów" i będzie git :-)
Odpowiedz
DO MODERATORÓW: proszę o przesunięcie tematu do działu DOPING

...dziękuję
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »