Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probolan 50, dla 17 latka,początek zażywania sterydów.
Witam.Mam 17 lat, od dwóch lat ćwiczę na siłowni zdazyly się czasem małe przerwy, suplementy jakie zazywalem to kreatyna, amino, gainery, różne przedtreningowki, obecnie ważę 68 kg.moim celem jest przede wszystkim nabranie masy,masy mięśniowej. Chciał bym spróbować nowych środków, na początek coś słabszego np. PROBOLAN 50, i tu moje pytanie, czy mógł bym zacząć brać coś takiego, i czy probolan daje dobre efekty. Prosił bym o odpowiedz. Smile
Odpowiedz
Po 1 wiek... powinienes poczekac do 20 roku bo teraz buzują Ci hormony.. walnij kreatyne... miche 6 posiłkow...Duga sprawa... nei tykaj jakiś gownien ... problan50.. zapomnij..
Odpowiedz
dobrze, że staż jakiś ma już ja znam typka z 0 stażem co w wieku 17lat wleciał już na konkretniejsze bomby deka tescie tren meta Big Grin
jak juz chcesz lecieć to moja propozycja na poczatek 1-10 prop 100mg eod
Odpowiedz
To juz lepiej wode z parówek :p wypic
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]

Odpowiedz
Okej,dzięki za pomoc.obecnie caly czas biore krete, amino, gainerki i nitrobolon zeby pompa byla i lapa puchla Smile i chyba na podobnych rzeczach jak narazie pozostane. Wink a tak z ciekawośći, to o co dokladnie chodzi z tym 1-10 prop 100 mg eod ? bo nie jestem az tak obeznany w SAA. ,chodzi o propinat ? do 10 strzalów po 100 mg każdy ?
Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »