Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T3- temat zbiorczy
#1
W związku ze skasowaniem danych z działu , wrzucam od nowa ten post. Można tu pisac na temat T3. Ja sam obecnie leciałem na t3 na redu w dawce 100mch i teraz jestem na masie i ciagnę dalej t3. Wbrew opini można leciec t3 długo długo .. latami bez obaw ze coś będzie... Sam znam osoby które są juz z 1.5 roku i dalej leca czy to masa czy to redu nonstop.
Odpowiedz
#2
no dobra to powiedz mi czy mozna leciec 6 tyg on i póżniej 6 tyg off???.............robiles badania tarczycy po takiej rocznej bombie na t3? jakie dawki i jaki system zaproponowal bys kobiecie? i jak sie schodzi z tak długiej bomby t3?
Odpowiedz
#3
A jechał ktoś solo T3 lub T3+clen bez testa ?
Odpowiedz
#4
Tak robillem badania i co jest normalne tarczyca się troszkę wyłacza.. Mozna tez leciec takim systemem jak piszesz, A co do t3 dla babki to u nich jest dosc duże ryzyko brac t3...

amo nie leci się bez testa.. t3 jest katabolicznym środkiem
Odpowiedz
#5
scream co to znaczy ze ci sie troszke wyłączyla tarczyca??? jak zrobiles badania, to miesciles sie w normie ??? ile czasu tarczyca potrzebuje zeby sie zregenerowac po cyklu?
Odpowiedz
#6
Ja osobiscie jechałem t3 75mcg+clen 120mcg. Wypłukało mnie totalnie, płaski jak deska... nie polecam, bez sensu
Odpowiedz
#7
to ze jest ponizej minimum/maximum i jak robiłem wyniki krwi i tyle Wink A ile czasu tarczyca wraca do normy ? pewnie kilka miesięcy
Odpowiedz
#8
Siema będę leciał teraz 750 test 500 trenu i orale cyklicznie, i ile dać tego t3 na masówce żeby nie przedobrzyć i żebym mógł przerobić więcej kcl bez zbędnego sadła?
Odpowiedz
#9
a nawet i 100mcg .. ja walilem tyle tiromelu
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co działa a co nie - TEMAT ZBIORCZY SCREAM 1 188 1 972 408 18.05.2020, 20:44
Ostatni post: pity
  Krótko i na temat!!! Deka!!! Co do niej? Mity i prawda?? ukboy 12 24 897 08.10.2016, 12:50
Ostatni post: SCREAM
Rainbow Pytanie na temat cyklu wojtek17com 2 8 602 24.07.2015, 15:15
Ostatni post: Ziółek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości