Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tam gdzie nie ma walki, nie ma siły.
#31
Ale po treningu to najlepiej wypic bialko w szatni a nie jesc kurczaka z ryzem, dziwnie tak
Odpowiedz
#32
To chyba się nie douczyłeś bo jeśli już pić to carbo, a nie białko. Nie zauważyłeś że na mnie, ani chyba na nikim Twoje głupie aluzje i docinki nie robią wrażenia ? Więc może zabieraj łopatki i idź do innej piaskownicy ?

Po dzisiejszej rozmowie z kilkuletnim kulturystą zmieniliśmy plan z Heavy na Max - OT.

Wpis z treningu jutro.
Odpowiedz
#33
Tu mnie sie podoba, jeste kulturyste
Odpowiedz
#34
to po co ci tutaj dziennik skoro niby nic nie brałeś? zaczyna sie drugie wk i mariuszek, jestem tak bardzo naturalny ojej, tylko makro a w zaciszu ładuje do strzykawek i jara się do lustra

prawda jest taka, ze ten koks chyba wbijasz w plecy bo reszta to lipa
Odpowiedz
#35
dobrze że często zmieniasz trening bo zaskoczycz mięśnie
Odpowiedz
#36
Czemu zmiana planu? Za intensywny? Co do Max OT to stosowałem, lekko go zmodyfikowałem pod siebie, bo oryginalnie mi nie pasował. Nic szczególnego tak naprawdę

(20.08.2014, 18:13)kopek092 napisał(a): dobrze że często zmieniasz trening bo zaskoczycz mięśnie

za częsta zmiana też nie jest dobra, bardziej na tankę mięsniową działa progresja i manipulacja ciężarem, niż sama zmiana planu Smile
Odpowiedz
#37
Jak ktos ma doskonale polaczenie mozg miesien, to przy takich zmianach jest zajebiscie. Chyba ze ktos cwiczy jak pipka i sie pompuje hantelkami dla dziewczyn, to lipa
Odpowiedz
#38
Rainbow 
hahaha teraz to popłynołeś połączenie mózgu z mięśniami Big GrinBig GrinBig Grin
chyba sam zamiast mózgu masz sznurek łączący uszy by nie poodpadały jak takie głupoty bazgrolisz Big GrinBig GrinBig Grin
mózg jest od myślenia, a mięśnie od dźwigania, mózg sięrobi w szkole, a mięśnie na budowie albo siłowni
Odpowiedz
#39
o ja pierdyle, padłem i leże na podłodze Smile Big Grin , a może słyszeliście o czymś takim jak czucie mięśniowe Smile
Odpowiedz
#40
Juz nawet Arnold myslal miesniami i patrzcie jaki byl wielki, ja wiem swoje. Trzeba byc jak Dalejlama i pizgac ciezary hardkorowe
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości