Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oxandrolone - pierwszy cykl
nie.
Ale co z kobietami po winstrolu?podobno całkiem dobrze jest tolerowany?

Nie doczekałam się odpowiedzi, a pojawiają się dalsze pytania.Skoro już wypadła m znaczna część wlosów i po ośmiu tygodniach przerwałam załóżmy,że winstrol, który był w oxie, to kiedy zacząć prawdziwy oxandrolon?
Odpowiedz
a kiedy Ci zaczęły wypadać włosy? Ja dopiero zaczynam trzeci tydzień, narazie jestem na 5 mg i chcę wejść na 10 ale też nie mam 100 procentowej pewności czy to true oxa...Teraz się przeraziłam trochę jak przeczytałam Twojego postaUndecided Póki co po drugim tygodniu jedyne co zauważylam to większa wytrzymałość, robię trening, mija 1,5 godz a ja nie czuje zmęczenia. Ale co do siły to jakiegoś widocznego progresu nie ma... Innych zmian nie ma...No ale dopiero kończę drugi tydzień...
Odpowiedz
różnicę poczułam po 3 tygodniach, pierwszy 5mg, drugi 10, trzeci juz chyba 15. Jesli chodzi o wytrzymałośc, punktem odniesienia była grupa, subiektywnie nie odczuwałam poprawy, tylko porównując wyniki. Zmęczenie czuję, ale 3 minuty odpoczynku i mogę robić dalej, a widzę,że ludzie leżą.
Siłowo oczywiście progres jest, bez szału, ale poprawiłam maksy.
a włosy...widziałam,że trochę wypadają, ale dramat był po 7 tygodniach, nagle włosy wszędzie w domu, poza głową:/ ale to juz było na 20mg, potem ósmy tydzień na 15, bo się przestraszyłam. i na tym koniec. Tym bardziej, jesli było wino, to 8 tyg.to chyba długo.
Mam wrażenie,że ten proces utraty się zatrzymał, a może to myślenie życzeniowe. Mina fryzjerki, kiedy mnie zobaczyła- zgroza i przerażenie.
Odpowiedz
ja mam tak, że jak robie trening w superseriach to w ogóle nie musze odpoczywać, a jeszcze jestem na 5mg... Zaczynam się bać w takim razie co ja mam za specyfik Huh
Zanim zaczęłam brać to po dniu pracy i trengu byłam kapciem a teraz mam wrażenie, że moglabym drugi zrobić...No i przez to ogólnie mam też lepszy humor. A jak teraz jest jak już nie bierzesz? Duże spadki masz? I jak na treningu teraz na sucho? Co do włosów to dobrze, że Ci przestały wypadać. Mi ogólnie często wypadają, zwłaszcza po i w trakcie wycinek, ale ostatnio zauważyłam że jak podnisłam zdrowe tłuszcze (jem olej lniany) to mi przestają wypadać
Odpowiedz
Nastrój jest zawsze lepszy po saa, żadnych babskich jazdSmile
Trening normalnie, tylko chyba specyfika mojego treningu jest zupełnie inna- crossfit, wiec nie zajmuje się wyglądem, jak wcześniej chyba pisałam, traktuje poprawę wyglądu jako bonus. Nie mam spadków siły, na razie wszystko jest normalnie, ale własnie taki jest chyba cel- zmiana ma się jakiś czas utrzymać.
i nie wiem, czy mi przestały wypadać te włosy, dzisiaj mi sie np. wydaje,że nadal lecą, ale tez chyba takie malutkie odrastają.
dzisiaj sie przebiegłam, wprawdzie na bieżni, to łatwiej, ale chyba jest nadal dobrze z wytrzymałoscią, nie zmęczyłam się za bardzo, a zrobiłam dobry dystans w b.przyzwoitym czasie.
Odpowiedz
jest sens turanabol dorzucić do oxy? Zależy mi na masie najbardziej...
Odpowiedz
Dla kobitki nei polecane... mozesz potem zalowac. Na magrinesie wyszły juz srodki które sa idealne dla kobitek.. prawie 0 androgenny a 100% anaboliczny Wink
Odpowiedz
Wątek dawno nie ruszany ale tu są kobitki więc pytam, czy znacie jakiekolwiek badania na temat wpływu oxy na obniżenie skuteczności działania antykoncepcji hormonalnej? Któraś coś czytała, słyszała? Miała ten sam problem? I idąc dalej, skoro czysta oxa jest prawie niemożliwa do zdobycia Angry i pewnie trafię na mieszankę, to jak w tym temacie wypada meta i win? Sprawa trudna, nie mogę się przypucować partnerowi, stąd moje pytania.
Odpowiedz
ciężko z badaniami ale wpływ napewno jakiś jest tylko czy na obniżenie ?? Z orginalna oxa w PL sie nie spotkasz chyba że ktoś Ci na recepte w USA kupi. Miałam okazje kiedyś taką przebadac osobiscie jak pracowałam w laboratorium i wypadła rewelacyjnie. koszt tej okxy oscylował bez zarobku dla osoby ktora to przywiozła 780zł pare lat temu. Nie nastawiaj sie na tanią oxe. pytaj bikiniar jakiś bo ja sie w to nie bawie po co płacić 3 razy wiecej jak za wino. jeszcze jedna sprawa jeśli chcesz się bawić w doping i ukrywać to przed partnerem to sobie odrazu daj na wstrzymanie.
Odpowiedz
Zgadzam się. Szczególnie z ostatnim zdaniem. Tak czy siak - wypłynie z czasem Wink
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »