Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oxandrolone - pierwszy cykl
#21
(25.05.2017, 07:42)fitAyaa napisał(a): ciężko z badaniami ale wpływ napewno jakiś jest tylko czy na obniżenie ?? Z orginalna oxa w PL sie nie spotkasz chyba że ktoś Ci na recepte w USA kupi. Miałam okazje kiedyś taką przebadac osobiscie jak pracowałam w laboratorium i wypadła rewelacyjnie. koszt tej okxy oscylował bez zarobku dla osoby ktora to przywiozła 780zł pare lat temu. Nie nastawiaj sie na tanią oxe. pytaj bikiniar jakiś bo ja sie w to nie bawie po co płacić 3 razy wiecej jak za wino. jeszcze jedna sprawa jeśli chcesz się bawić w doping i ukrywać to przed partnerem to sobie odrazu daj na wstrzymanie.

Z ukrywaniem to racja, ciężka sprawa, jakoś będę musiała mu powiedzieć, wszystko i tak wyjdzie Confused Z antykoncepcją nie będę ryzykowała, faktycznie może być różnie. Nie ma co szaleć. No właśnie ta oxa... nie ma, nie będzie, syf pomieszany z syfem Angry Czyli co na pierwszy raz polecę chyba z winem... Piszę do was bo u mnie na siłowni dziewczyn zawziętych brak, na cf też... a facetów nie chcę tam pytać bo oni zaraz dopierdolą coś w stylu "kup sobie dziewczyno kreatynę"

(25.05.2017, 21:58)Moaner napisał(a): Zgadzam się. Szczególnie z ostatnim zdaniem. Tak czy siak - wypłynie z czasem Wink

Kłamstwo na krótkie nóżki wiem! A ja chce mieć dobre udzicha Big Grin
Odpowiedz
#22
to porozmawiaj z partnerem
winko na 1 raz ok ale szału nie ma. Ja tez juz nie tykam tego. Strasznie mnie wysypuje po winie na barkach i plecach. Nie baw sie w duze dawki wina . Bikiniary biorą po 5mg a max dawka dla kobiet to 20mg tylko juz skutki uboczne widac.
Odpowiedz
#23
Myślę że na pierwszy za strzelę winko. Zacznę od 5 dojdé do 15 lub 20. Zobaczymy jak pójdzie. Co z syfami? Antybiotyk od razu brać jak się pojawią czy miejscowo? Jestem kosmetolożka więc powinnam sobie z nimi poradzić Wink
Ciekawa jestem efektów. Ćwicze cf, ciężary mnie też kręcą ale czuję że już więcej nie dźwignię, potrzebuje troszku mocy i siły. Z sylwetką problemów nie mam, 178cm, 65kg.
Mięśnia mi trza Wink
Odpowiedz
#24
Siła powinna ruszyć na winie. Syfy były główną przyczyną źe juź się nie dotykam tego środka. Bierz coś osłonowo na wątrobę. Jaki antybiotyk masz na myśli ???. Ja po cyklu stosowałam tetralysal. Do tego maść cynkowa , mydło siarkowe , duźo cynku wit c i inne
Odpowiedz
#25
Liczę właśnie na wzrost siły, chce pociągnąć 8 tyg, zobaczę jaki będzie efekt.
Tetralysal ok, wszystko z grupy tetracyklin dobrze się sprawdza. Mydło siarkowe i pielęgnacja syfów przede wszystkim, żeby nie przenosić na inne mieszki włosowe i nie nadkażać. I jeszcze mam taki fajny płyn apteczny punktowo na dziady, jak potrzebujesz to daj znać, prześlę Ci skłąd, każdy rodzinny bez problemu wypisze receptę.
Powiedz mi fitAyaa jako koleżanka z dużym doświadczenie co dalej? Jaka przerwa między cyklami, z wątrobą to wiem żeby uważać, osłonki itp.
Odpowiedz
#26
Kwas pantotenowy na syfy czyli witamina b5 750 mg 3 x dziennie.
Odpowiedz
#27
Fakt, b5 ma działanie antybakteryjne, z suplementacja cynkiem? Skuteczna?
Odpowiedz
#28
ale w takiej dużej dawce??
Odpowiedz
#29
Rzeczywiście dużo, dzienne zapotrzebowanie dla osoby dorosłej 10mg na dobę. O ile duże dawki wszystkiego w naszej "rodzinie" mnie już nie dziwią tak chyba w tym przypadku to tyle bym nie ładowała Wink
fitAyaa jakie przerwy między cyklami na winie?
Odpowiedz
#30
Jak najdłuźsze. Zresztą jak skosztujesz dopingu to wina juz nie bedziesz chciała. A co do przerw to nie ma wytycznych jakiś. Zazwyczaj robi sie ze min tyle ile jechałas tyle przerwy a najlepiej 2x tyle przerwy. Ja na cyklu byłam od wrzesnia do konca maja bez przerwy. Rotowalam tylko środkami . Teraz na czysto zobaczymy oby jak najdłuźej
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cykl do oceny Hałabała 5 14 269 23.02.2016, 22:21
Ostatni post: SCREAM
  Cykl prima + wino eMCe 2 9 129 15.08.2015, 18:50
Ostatni post: eMCe
  Pierwszy cykl Boldenone eMCe 10 26 920 31.05.2015, 01:28
Ostatni post: SCREAM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości