Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryptorelina
#1
Heart 
Czy istnieje idealny środek na odblok gdzie czasem wystarczy już 1 zastrzyk ? owszem! i nazywa się triptorelina, będąca pod wieloma nazwami , ale zawierającymi ten środek


Decapeptyl 0,1 mg
Decapeptyl Depot
Diphereline 0,1 mg
Diphereline SR 3,75
Diphereline SR 11,25 mg
Diphereline SR 22,5 mg
Gonapeptyl Daily


Jest to środek w formie zastrzyków , ktory podaje sie podskórnie tak jak hcg bądz gh
Tryptorelina może uwolnić ogromne ilości testosteronu już po jednym wstrzyknięciu. Pobudza komórki przysadki mózgowej aby uwalnianic Hormon folikulotropowy - FSH i LH luteinizujący.

Gonadoliberyna wraz z krwią krążenia zwrotnego przysadki trafia do przysadki mózgowej, z której uwalniana jest pulsacyjnie do krwiobiegu. Impulsy o niskiej częstotliwości stymulują przysadkę do uwalniania FSH, , natomiast impulsy o wysokiej częstotliwości do uwalniania LH.


Jednak trzeba brać to z głową, ponieważ łatwo zablokować oś podwzgórza -przysadka -gonada.
Triptorelina jest przydatna po ciężkich i długich cyklach. Mało tego jeden strzał działa aż 29dni.


Było przeprowadzone badanie w którym 34 letni mężczyzna nabawił sie hipogonadyzmu hipogonadotropowego na skutek przewlekłego nadużywania sterydów anabolicznych. Po podaniu mu jednorazowej dawki 100ui w przeciągu miesiąca testosteron owej osoby wrócił prawie do normy , powróciło również libido oraz samopoczucie


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
będzie testowane wstawię wyniki przed i po jak to na mnie zadziałało Smile
Odpowiedz
#3
Czekamy Smile
Odpowiedz
#4
No i jak, testował ktoś?
Odpowiedz
#5
Jeśli nie uda mi się odblokować hcg i clomem to pomyślę o tym. O ile to dostanę.
Odpowiedz
#6
Tak ja testowałem i wiele moi znajomi
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości