Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEST IGF-1, folistatin 344, ghrp6, cjc
O to mi chodziło, ładnie mi o tej insie opisałeś, jak będę robił coś ala off tyle że z peptydami to pobawie się troche w inseWink dzięki
Odpowiedz
Dzięki Enea za wyczerpującą odpowiedź. Może na pepki dzięki temu się skuszę. Sprawa jak najbardziej do przemyślenia. Insa jak na razie jeszcze nie dla mnie. Nie ten poziom.
Odpowiedz
Pepki tanie i fajne.

A ja mam takie coś na później

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Norditropin - pycha! Ciężko ostatnio o takie przysmaki...
Odpowiedz
Wcale nie.jest tego trochę
Odpowiedz
W jakich dawkach planujesz zadać Nordi?
Odpowiedz
Enea piszesz że pepki fajne i ze tanie. Analizując 300zł miesięcznie to wcale nie tak tanio za polepszenie apetytu lepszy sen i regeneracje. Jeśli nie maja innych zalety to ważąc zalety/wady/koszta nie są opłacalne. Ogólnie sam rozważam czy nie włączyć ich do cyklu masowego bo nigdy nie stosowałem ale tak na apetyt mam bolda, spie ostatnio bardzo dobrze a z regeneracja nie mam problemu. Więc czy jest sens bym je wogóle stosował? czy w jakimś stopniu przyczynia się do polepszenia jakości mięcha? U mnie lata opinia ze strata kasy chłopaki stosowali i 4/5 środowiska nie poleca. Ale to że na kogoś nie działa wcale nie oznacza że na mnie nie musi. Jakieś inne zalety poza w/w które przesuną szale na stronę pepków?
Odpowiedz
Polepszenie regeneracji i lepszy apetyt za 300pln do dużo? Jak to porównasz do różnych zabiegów i środków które mają taki sam wpływ koszty będą conajmniej 5x większe.
Jeśli ktoś nie ma problemów z regeneracja i snem to znaczy ze za mało ćwiczy w normalnych warunkach. Wchodząc na wyższy poziom zawsze będą z tym problemy a o to trzeba zadbać w pierwszej kolejności. Bold może i podnosi apetyt ale w porównaniu z ghrp jest to max 10% które jest nie zauważalne i z czasem słabnie.
Dla kogoś kto ma problem z jedzeniem odpowiedniej ilości posiłków i szuka rozwiązań jest to środek idealny porównując z cena megace np.

A u mnie off również od peptydow i insy.
Zostało tylko 3iu nordi rano i jak będę miał to 50mcg increlex po treningu.
Białko zmniejszone o połowę. Wyprowadza wyniki badań do normy, operacja przepukliny i dopiero będę myślał o saa.

Myślcie za wczasu o odpoczynku i regeneracji to bardzo ważna kwestia. Jeśli was to nie prześladuje to znaczy ze za mało się przykładacie do treningu.
Odpowiedz
No moze masz racje trening traktuje jako dodatek do tego calego zycia fit jakas codzienna aktywność jest a na siłce trening właściwy to tak max godzinke przerwy max 1min skatowac mięsień dobrze i do domu czy do pracy odrazu. Raczej sie nie zajezdzam aż tak bardzo ale mysle ze zyciowka w tym roku bedzie jak nic juz jest rewelacja pobylem sobie dwa tygodnie na masie jeszcze wroce teraz na 3tyg redukcji ale nie bede jadł mniej niz 3tys kcl i zyla piekna wszedzie. Jednak wysokie węgle to podstawa zajebiście forme trzymaja a nie zawsze czlowiek płaski byl bo malo jadł na redukcji Smile co do pepko chyba mnie przekonałeś jednak do nich ?

A co do jedzenia masz racje dla mnie zjedzenie ponad 4tys kcl to jest dramat teraz po 4miesiacach masy to juz tak mi zbrzydło jedzenie ze śmieciami musialem sie ratowac bo nie mogłem juz jesc i to napewno dla kazdego po pewnym czasie jest problem.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »