Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysoka prolaktyna
Niedlugo planuje rozpoczac 1 cykl jednak mam zbyt wysoka prolaktyne - norma 19,4ng/ml ja mam 30, . Jak zbić wysoki poziom prolaktyny i co brać w trakcie cyklu zeby zapobiegac wysokiemu poziomowi prolaktyny?Blush

Odpowiedz
Na prolaktyne Bromergon e2d pół tabsa lub cała tylko na noc bo w ciągu dnia tragedia :/
Cabaser pół tabletki e10d , dostinex tabletka e10d. To bez sajdów leki Wink
Odpowiedz
spoko, a przez jaki okres czasu to brać np. przez caly cykl? Tongue

a i jeszcze pytanie czy sa przeciwwskazania zeby rozpoczac cykl jesli prolaktyna jest wysoka? Tongue
Odpowiedz
cabaser bedzie bez saidów,,, poł tabsy 2x w tygodniu a po 10 dniach badanie czy dawka jest ok.Tu trzeba uwazac bo latwo mozna ją zbic do 0
mozesz walic smiało.. po cabaseerze po tygodniu juz ci spadnie prolka
Odpowiedz
Zależy co na tym cyklu będzie leciało , jak nisko estrogen bedzie to progesteron i prolaktyna nie będą wybite.
Jeżeli deca czy tren to licz się z wybiciem prolaktyny.
Moja rada cabaser 0,5 tabsy na 10 dni nie jak pisze Scream, ale zrobisz jak uznasz za stosowne , badanie prolaktyny możesz powtórzyć po tygodniu od wzięcia i będzie jasne czy to dawka dla Cb
Odpowiedz
Zeby ja zbić a nie jestes teraz na towarze to jedna tab cabasteru nawet wystarczy. Jak nie bedzie lecialo zadne pochodne nandro to tylko skontrolować czy wogole poziom sie podniesie. Bardziej bym sie zastanowił od czego ta podniesiona prolaktyna? Lecialo cos wczesniej? Czy pierwszy cykl? Bo takie pytania to chyba pierwszy?

Testosteron górna granica normy aż szkoda go psuć jakims cyklem ?
Odpowiedz
Jopekmp ma rację. Myślę, że jedna tabsa Cabaseru przyjęta w dwóch dawkach (po pół tabsy każda) powinna zrobić robotę. Testosteron jest wysoko co -jak się domyślam- jest zasługą wieku. Szkoda marnować potencjał sterydami skoro masz teraz peak time naturalnego teścia. Na zastrzyki zawsze jeszcze przyjdzie pora Wink
Tak profilaktycznie mógłbyś się wybrać do endokrynologa z tymi wynikami.
Wysoka prolaktyna w Twoim przypadku może świadczyć o problemach z przysadką
i dobrze było by skonsultować żeby nie okazało się, że hiperprolaktynemia na horyzoncie Wink
Na tym bym się osobiście skupił przed planowaniem cyklu, bo jak później się 'wysra' coś z hormonami w trakcie , to może być mega problem aby Tobie pomóc.
Odpowiedz
albo co tam bedziesz się szczypać.. wal po calaku przez 5 dni... wtedy gwaranduje ci ze spadnie ci prawie do 0 Big Grin
Odpowiedz
nie mam pojęcia od czego prolaktyna może być u mnie podniesiona może od stresu Tongue pojdę we wtorek do endokrynologa dowiem się co i jak..samego propa chce wziąć.
Odpowiedz
To jak samego propa to jedna tab w dwóch dawkach załatwi sprawę pozniej tylko skontroluj za jakis czas co sie dzieje. No i niech lekarz ustali od czego ci sie podniosła.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »