Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAC a siarka organiczna.
#1
mam taka rozkmine może jest tu jakis znawca od supli. Za jakiś czas wejde sobie na metke i pomyślałem sobie by może do fosfolipidów dołożyć NAC. Ale tak sobie myśle bo skoro jem ok 5gr siarki aktrywnej ktora składa sie z cysteiny ktora pozniej przekształca sie w NAC ktora jest pochodną tej cysteiny czy to nie oznacza ze niepotrzebne mi dodatkowe suplementowanie NAC bo w siarce organicznej sie ono znajduje? Big Grin rozkmini ktoś to? czy to całkiem inne związki? i w siarce tego NAC jest bardzo mało?
Odpowiedz
#2
Tak jak napisaleś.. skoro się przeksztalca to po co dawać ją jeszcze ?
Odpowiedz
#3
Cytat z Ambroziaka:
"W eksperymencie badającym wpływ stosowania organicznej siarki na potreningowe markery stresu oksydacyjnego zaobserwowano, że we krwi ochotników przyjmujących MSM, w porównaniu z otrzymującymi placebo, dochodziło do znacznego wzrostu poziomu całkowicie zależnego od siarki peptydu – glutationu (Nakhostin-Roohi, 2011)."

Z własnego doświadczenia to najlepiej działa siarka organiczna + ACC 600 (tabletki rozpuszczalne polecane przez lekarzy na rozrzedzenie wydzielin oskrzeli)
kombo na glutation drogą pokarmową (wiadomo, nie ma co porównywać do wlewów z TAD-600): 2g Wit.C + 5g glutaminy + ACC600, do tego suplementacja siarką organiczną
jeden warunek !!! - nie może zabraknąć selenu w diecie - polecam 4-5 sztuk orzechów brazylijskich dziennie
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości