Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prolaktyna znacznie podwyższona
#1
WIEK:24 lata
WAGA: 86.5 KG
WZROST: 184
DIETA: 2550 KCL- 128b/71 T/351 W
STAŻ: Sztuki walki + siłownia, od siłowni miałem teraz 3 miechy przerwy i wróciłem jakieś dwa tygodnie temu.
CYKLTongueóki co nic, ostarynka, stenabolic, ale to 4 miesiące temu.

Zrobiłem sobie kontrolne badania, bo chce wejść za jakiś czas na cykl, ale pojawił sie problem. Tutaj wrzucam badania.Prolaktyna 584( zakres referecyjny 84-324), TSH w normie. Oczywiście udam się do lekarza, jednak chodzi o rozpoznanie. Smile Nie mam zadnych objawów, które mogłyby mi to wykazać. Treningi 4 razy w tygodniu. Przed badaniem możliwe, że nie do końca się wyspałem, cięzke treningi +  stres, mogły zawyżyć prolaktyne, ale pytanie czy aż tak znaczacą? Dalej chce zbadać ft4 i t3 i ponownie prolaktyne. Pytaniem jest też dość niski poziom testosteronu, pytanie czy jest w tym jakaś korealcja?
Miał ktoś cos podobnego? 
Dzięki za pomoc. 
Pozdro


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Przysiadka tez nie jakaś rewelacja mimo ze norma.. Zeby testo odbiło to prolka i estro muszą byc unormowane bo inaczej jest to utrudnione wiec owszem wszystko to jest powiązane w pewnym stopniu
Odpowiedz
#3
(11.02.2022, 22:01)Genabol napisał(a): Przysiadka tez nie jakaś rewelacja mimo ze norma.. Zeby testo odbiło to prolka i estro muszą byc unormowane bo inaczej jest to utrudnione wiec owszem wszystko to jest powiązane w pewnym stopniu

Myśle o tym, żeby wziąc 1 tabletke cabaser na przetestowanie - pół tabletki co 7 dni, wziąc jakieś hcg, póki co załaduje 1000j e5d. Po dwóch tygodniach zobaczę jak wyniki.
Odpowiedz
#4
Połówka caba bedzie ok. To mocne gówno. Brales ostarynę a to gówno blokuje testa
Odpowiedz
#5
(12.02.2022, 01:12)SCREAM napisał(a): Połówka caba bedzie ok. To mocne gówno. Brales ostarynę a to gówno blokuje testa

Kiedyś brałem oste i samo wszystko wróciło do normy. Po tym cyklu nie robiłem badań,bo myślałem,że będzie tak samo. Jak okazuje się zablokowało mnie, a minęły już 4 miesiące. Najlepsze jest to,że nie odczułem żadnych efektów z tym związanych. Za dwa tygodnie zobaczymy.
Odpowiedz
#6
Kiedy to nie oznacza ze zawsze tak będzie
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyniki badań / LH ,ESTRIADOL,Prolaktyna PabloDGL 4 6 258 30.08.2018, 18:30
Ostatni post: Genabol
  wysoka prolaktyna tomektomasz 11 23 730 18.06.2016, 19:52
Ostatni post: tomektomasz
  PROLAKTYNA DOSTINEX katoss 3 9 245 21.04.2016, 19:35
Ostatni post: jopekmp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości