Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spalacze
Jakie macie doświadczenia ze spalaczami z "mocniejszym składem"? Co polecacie?
Ja testowałem venom 3.0 (spodziewałem się więcej) obecnie aplikuje Lean FX z ATHLETIC XTREME.
Odpowiedz
BlackBombs od Doriana masakryczne pobudzenie, nie moge spać po tym jak wezmę tabletkę po południu przed siłownią, przed przysiadami nie polecam bo pikawa nawala jak szalona. Kupiłem opakowanie ze cztery miesiące temu i jeszcze nie skończyłem xd Kilka spalaczy miałem już przed tym ale takie słabsze (Thermo Speed, ClenBurexin i jakiś jeden jeszcze ale już nie pamiętam).
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówca BlackBombs od Doriana to petarda jeżeli chodzi o sklepowe spalacze na polskim rynku, każdy kogo znam był z niego zadowolony. Jest też Jungle Burner z 7nutrition który też zgarnia propsy szczególnie za bogaty skład. A jeżeli chcesz coś mocniejszego to zamów coś od Cybera z USA np Thyro Therm lub Thermal Pro w ich skład wchodzi efka joha salbutamina czy geramina więc radzę uważać bo szarpie niemiłosiernie ale to raczej na koniec redukcji na ostanie tygodnie. Ale jest kilka zastrzeżeni przede wszystkim problemy z sercem lub bebechami.
Odpowiedz
Tak szczerze w venomie też skłąd dośc mocny np. joha i zacząłem od jednej kaps. przez pierwszy tydzień, potem brałem 2kaps. zawsze rano ze śniadanie to ogólnie cały dzień energia i gały jakby powiększone (mega skupienie), z czasem osłabł to zwiększyłem do 3kaps. Wcześniej zrobiłem coś w stylu że 5 dni brałem 3kaps. potem 2 dni przerwy i znowu 3 kaps to wtedy było jebnięcie niesamowite aż się ¼le autem jechałoSmile)) ale ogólnie to żadnych efektów ubocznych jak niektórzy pisali o jakiś bólach serca itp. Clenburexin też stosowałem ale to zabawki dla dzieci doszedłem do 6 kaps. i nic efekty jeśli chodzi o spalanie fatu minimalne.
Odpowiedz
Miałem jeszcze testować Liporusha od Burneikasports ale nie ma w sprzedaży:;Wink)
Odpowiedz
o BlackBombsie Doriana też słyszałem, że mocne ma pierdolnięcie, ale nie brałem Tongue Za jakiś czas spróbuję, bo ostatnio na allegro widziałem jeszcze, a ponoć ze sprzedaży wycofany obiło mi się o uszy.
Odpowiedz
Wycofany był jak było 1.3 ponoć, a teraz można kupić np. na sfd, ale z tego co widzę jest nowa etykietka, może coś zmienili w składzie. 30 minut po zażyciu trzęsą mi się ręcę i czuję jakbym się naćpał, lepszy humor, przypływ natchnienia i wogóle. Pozytywna rzecz, ale bezpośrednio przed siłką to samobójstwo Big Grin
Odpowiedz
Czasami przed treningiem wezmę 2 tabletki clenburexinu pod kreatynę. Jako pobudzacz i alternatywa dla kawy może być. Rano nie biorę (jak każe producent na opakowaniu) bo za bardzo lubię kawę do śniadania. Podobno spalacze są dobre jak już pod koniec redukcji zostało mało fatu i chce się go jeszcze trochę spalić.
Odpowiedz
Polecam hyperlean fx7 (stara wersja) lub hellfire. A blackbombs dopiero przy 3 tabletkach mnie ruszał.
Odpowiedz
TREC Lipo(X)PACK. Czy warto spróbować? Ktoś z was próbował go? Jakieś doświadczenia lepsze, gorsze?
[Obrazek: trec_lipo_x_pack_nowy_banner.jpg]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości