Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adolf Hitler na testosteronie ?
#1
Adolf Hitler na testosteronie ?
To nie żart. Gdyby jeszcze tylko ćwiczył...Niemieccy historycy dotarli do sensacyjnych informacji. Adolf Hitler (56 l.), największy zbrodniarz świata, był impotentem! Od 1944 roku Przyjmował koktajl z nasienia młodych byków, testosteron, opium i amfetaminę.Jego działanie wzmacniał jeszcze ekstraktem z testosteronu. W momencie swojej śmierci miał on być pod wpływem aż 28 leków.Według faszystowskich dokumentów medycznych, jakie ostatnio ujawniono, Hitlerowi "bardzo dobrze robiła kokaina", którą stosował do leczenia bólu zatok i gardła, a także jako remedium na dokuczliwe wzdęcia. Jak podaje Washingtonexaminer.com dr Erwin Giesing lekarz nazistowskiego przywódcy Niemiec, prowadził dzienniki, w których spisywał historię choroby Hitlera.


Dyktator wspominać miał, że po zażyciu kokainy czuł się lżejszy i miał jasność myślenia, ten stan trwał 4 - 6 godzin. Kiedy niemiecki przywódca co jakiś czas żądał więcej specyfiku, który "poprawiał mu myślenie", dr Giesing próbował go ostrzegać, że to niebezpieczne i istnieje możliwość przedawkowania substancji. Jednak dyktator nic nie robił sobie z ostrzeżeń, twierdząc, że kokaina jest "wspaniałą rzeczą". Już wcześniej historycy ustalili, że Adolf Hitler ratował się specyfikiem na potencję, coś na podobieństwo obecnej Viagry. Substancja, którą przyjmował, to specjalny koktajl, zawierający wyciąg z gruczołów młodych byków. Dodatkowo lekarz wstrzykiwał mu testosteron. Jak informuje Tiscali.it dzięki ujawnionym dokumentom wiemy, że Hitler używał także strychniny na rozwiązanie problemów w przewodzie pokarmowym, jednak to jeszcze bardziej nasilało jego dolegliwości. Z odnalezionych dokumentów wynika, że nazistowski przywódca nie był uzależniony jedynie od władzy, ale od kilku substancji, które poprawiały mu samopoczucie. Raporty medyczne wraz z dziennikami i zapiskami niemieckiego lekarza zostaną wystawione na aukcji internetowej w Alexander Historical Auctions w Stamford. Według ekspertów każdy dokument medyczny jest warty około 2 tys. dolarów.

Leki aplikowane Hitlerowi przez Morella w latach 1941-45

Acidol-Pepsin
(Bayer) Lek przeciw niestrawności, stosowany w razie braku apetytu

Antiphlogistine-okłady
(Lyssia) Pasta stosowana w okładach aplikowanych przy zapaleniu i węzłów chłonnych, zapaleniu opłucnej, stłuczeniach, kontuzjach po uderzeniach i otarciach skóry.

Belladonna Obstinol
(Dr Thiemann i Spółka) Lek stosowany w zaparciach u chorych z nadwrażliwym układem jelitowym. Zalecany w przypadkach zaburzeń wegetatywnych trawienia, połączonych ze skłonnością do skurczów.

Benerva fortissimo
(Roche) Wskazania: niedobór witaminy B1, nerwobóle, rwa kulszowa, zaburzenia układu krążenia połączone z awitaminozą; w niektórych przypadkach może przy stałym zażywaniu wywołać u chorego wstrząs, toteż lek ów zalecano wstrzykiwać bardzo powoli.

Betabion forte
(Merck, Darmstadt). Chlorowodorek aneuryny. Wskazania: w zaburzeniach wegetatywnych.

Bismogenol
(Tosse) Kamforokarbonian bizmutawy, stosowany w leczeniu schorzeń szyjnych węzłów chłonnych.

Brom-Nervacit
(A.Herbert Pharmazie, Wiesbaden) Ilekroć Hitler wpadali stan podniecenia czy zdenerwowania, Morell ordynował mu jedną lub dwie łyżki stołowe tego leku, znanego od dawna środka uspokajającego. W celu zapobieżenia zatruciu organizmu pacjenta bromem Morell aplikował ów preparat przez osiem tygodni, po których następowało osiem tygodni przerwy.

Calcium Sandoz
(Sandoz, Norymberga) Laktobionian wapniowy. Wskazania: zaburzenia przemiany wapniowej, schorzenia alergiczne. Krwawienia.

Cantan
Jedna tabletka tego leku zawierała 0,025 czystego chemicznie kwasu askorbinowego. Wskazania: niedobór witaminy C.

Chineurin
(Hamma, Olmutz) lek w kapsułkach przygotowywany przez dr. Kurta Mulliego. Zawierał pewną ilość chininy i bywał niekiedy stosowany przeciw przeziębieniom. Morell polecał Hitlerowi zażywać go doustnie po posiłkach zamiast Ultraseptylu.

Cortiron
(Schering) Octan korteksonu. Morell kilkakrotnie podawał ów lek Hitlerowi domięśniowo, stosując go przeciw osłabieniu mięśniowemu oraz w celu regulacji przemiany węglowodanowej i wchłaniania tłuszczów.

Dolantyna
(Hoechst) Obrót tym lekiem podlega Ustawie o Środkach Narkotycznych. Silny i skuteczny lek przeciwbólowy.

Enterofagos (ampułki)
(Antipiol) wskazania: ostre i przewlekłe schorzenia układu żołądkowo-jelitowego oraz zaparcia wywołane przez bakterie.

Eubasin
Sulfonamid, który Morell podał Hitlerowi tylko raz, ponieważ aplikowany zastrzyk domięśniowy okazał się bardzo bolesny. Morell zalecał go jednak innym pacjentom.

Euflat
Preparat, w skład którego wchodził korzeń arcydzięgielu, papaweryna, aloes, aktywny wyciąg z żółci, węgiel drzewny, wyciąg z trzustki. Morell podawał go Hitlerowi w pigułkach w celu poprawy trawienia oraz przeciw wzdęciom.

Eukodal
(Merck, Darmstadt) Chlorowodorek dwuhydrohydroksykodeinonu. Lek stosowany zamiast morfiny, jeśli chory odczuwa silne bóle lub też gdy jest wyjątkowo wrażliwy. Znany od 1937 roku jest syntetyczną pochodną morfiny; obrót nim regulowała w Trzeciej Rzeszy Ustawa o Środkach Odurzających

Eupaverin
(Merck) syntetyczny alkaloid, środek przeciwdrgawkowy, również jeden ze składników mleczka makowego. Lek przeciwskurczowy, stosowany w zawałach serca, zatorach płucnych i mózgowych, zaburzeniach krążenia obwodowego. Stosowany podobnie do Eukodalu. Morell sporządzał mieszankę o składzie 0,02 g Eukodalu i 0,03 Eupavertinu, którą aplikował pacjentom w zastrzykach domięśniowych.

Fanodorm
(Bayer-Merck) Kwas cykloheksenyloetylobarbiturowy; lek nasenny, stosowany w przypadkach bezczynności lub płytkiego i przerywanego snu.

Franzbranntwein
Znany od bardzo dawna, popularny płyn do wcierania o składzie: alkohol etylowy, olejek z igieł sosnowych. Dostępny również obecnie w handlu.

Glukoza
Poczynając od roku 1937 aż do końca życia, Morell podawał Hitlerowi 20-procentowy roztwór glukozy w calu dostarczenia jego organizmowi dodatkowych kalorii.

Glyconorm
(Nordmark, Hamburg) zawierał fermenty metaboliczne, takie jak ko zymaza I i II, a także witaminy B1, B2 i C, aminokwasy (cysteina, histydyna, tryptofan). Także mieszaninę wyciągów z mięśnia sercowego, nadnerczy, wątroby i trzustki. Stosowany głównie przeciw pelagrze, schorzeniom skóry wywołanym nieprawidłową dietą, w przypadkach niedoboru witaminy C, w zaburzeniach przemiany węglowodanowej, zatruciach i zapaleniach nerwów. Morell aplikował Hitlerowi domięśniowo 2 cm szcześcienne tego leku przeciw zaburzeniom trawiennym.

Harmina
Alkaloid należący do grupy substancji pozyskiwanych ze śmiertelnie trujących wilczych jagód; obniża napięcie toniczne mięśni, znosi drżenia.

Homburg 680
(Homburg) stabilizowany ekstrakt z korzenia bułgarskiej odmiany pokrzyka wilczej jagody. Wskazania: wszelkie odmiany parkinsonizmu.

Homoseran
(Hamma, Olmutz) preparat zawierający wyciąg z łożysk. 7 listopada
I
ntelan
(Ankermann i Spółka, Friesoythe) Preparat ów, produkowany w formie tabletek, zawierał witaminy A i D oraz glukozę. W latach 1942-44 Morell aplikował Intelan, podbnie jak swój Vitamultin, w celu pobudzenia apetytu Hitlera, dodania mu energii, poprawy jego zdolności koncentracji umysłowej oraz podwyższenia odporności na zakażenia.

Jatren
Jedna tabletka tego leku zawierała 0,25 g Natrium jodohydroxychinolinosulfurinu. Specyfik stosowany w leczeniu czerwonki pełzakowej.

Kalomel
Chlorek rtęciawy, stosowany często jako lek czyszczący w lewatywach aplikowanych sobie przez Hitlera

Kardiazol
(Knoll, Ludwigshafen) w 1941 roku Morell zaczął podawać ów lek jako środek przeciw zaburzeniom układu krążenia.

Karsbader Muhlbrunnen
Woda mineralna

Karlsbader Sprudelsalz
Woda mineralna gazowana

Koagovit
Lek zatrzymujący krwawienie

Dr. Koestera pigułki przeciw wzdęciom
Te małe kuleczki zawierały extra. Nux vom., extra. Bellad, aao. 5, extra. Gent. 0,1. W latach 1936-44 Hitler zażywał do każdego posiłku od dwóch do czterech pigułek tego specyfiku przeciw wzdęciom wywołanym wzmożonym wydzielaniem gazów jelitowych.

Koramina
(Ciba) dobrze znany lek o działaniu pobudzającym ośrodek oddechowy i naczynioruchowy. Stosowany podobnie jak Kardiazol.

Leo-Pillen
(Leo) Środek przeczyszczający

Luizym
(Luitpold, Monachium) Preparat o charakterze enzymu trawiennego, zawierający enzymy powodujące rozkład celulozy, hemicelulozy oraz węglowodanów. Stosowany w niedomaganiach trawiennych, przeciw wzdęciom, dyspepsji oraz w celu przeciwdziałania syndromowi
Remhelda.

Luminal
(Bayer-Merck) Środek nasenny. Wskazania: uporczywa bezsenność; lek działa też uspokajająco i przeciwdrgawkowo.

Mitilax
(Diewag, Berlin) Środek czyszczący

Mutaflor
(Hageda, Berlin) emulsja zawierająca szczep bakterii Bacillus coli communis, podawana Hitlerowi przez Morella w celu wyregulowania flory bakteryjnej jelit. Pierwszego dnia kuracji należało zażyć jedną żółtą kapsułkę; drugiego, trzeciego i czwartego czerwoną, następnie po dwie czerwone kapsułki.

Nateina
(Llopis, Madryt) tajemniczy środek zatrzymujący krwawienie, zastosowany do leczenia ucha środkowego Hitlera.

Neo-Pyocyanase
(Sudmedica) środek stosowany w zapaleniach górnych dróg oddechowych, jak również w ostrym i przewlekłym zapaleniu migdałków

Obstinol
(Dr Thiemann i Spółka) wskazania: ostre i przewlekłe zaparcia

Olej rycynowy
Środek czyszczący

Omnadin
(IG Farben) była to mieszanina białek, lipidów pozyskiwanych z żółci oraz tłuszczów zwierzęcych. Przypisywano jej właściwości antygenowe, miała zatem skutecznie przeciwdziałać zakażeniom w początkowych ich stadiach.

Optalidon
(sandoz, Norymberga) Środek uśmierzający ból. Morell ordynował Hitlerowi jedną lub dwie tabletki tego leku przeciw bólom głowy.

Orchikrin
(Hamma, Olmutz) Mieszanina wszystkich męskich hormonów.

Penizzilin-Hamma
(Hamma, Olmutz) Morell zaaplikował ów lek Hitlerowi 20 VII 1944 roku wieczorem formie proszku, którym, posypał zranienia skóry na prawej ręce fuhrera.

Pigułki Boxbergera
Preparat stosowany w zaparciach

Płyn Lugola
Wodny roztwór 1% jodu i 2% jodku potasowego, stosowany do odkażania migdałków

Profundol
(promonto) lek barbituropodobny, nasenny, podawany w postaci tabletek

Progynon B Oleosum forte
(schering) był to ester kwasu benzoesowego i hormonu dehydrofolikulinowego. Aplikowano go domięśniowo.

Prostakrinum
(Hamma, Olmutz) był to preparat hormonalny, wyciąg z pęcherzyków nasiennych i prostaty. Morell aplikował ów specyfik w charakterze leku przeciwdepresyjnego

Prostrophanta
Jedna ampułka leku zawierała 0,3 mg strofantyny oraz glukozę i witaminę B complex

Quadronox-Tabletten
(Axta) środek uspokajający

Relaxol
Środek stosowany przeciw zaparciom

Sangostop
Lek zatrzymujący krwawienie

Scophedal
(Merck) obrót tym lekiem regulowała Ustawa o Środkach Odurzających. Środek uspokajający i uśmierzający ból.

Septojod
(Diewag, Berlin) Morell aplikował ów lek Hitlerowi jako środek przeciw zakażeniom dróg oddechowych.

Spasmopurin
Morell aplikował ów preparat Hitlerowi jako środek przeciw skurczom nadbrzusznym

Strofantyna
Silny lek wzmacniający serce.

Sympathol
Środek stosowany w celu zwiększenia pojemności minutowej serca. Hitler przyjmował lek od 1942 roku.

Tempidorm
(Roland) lek z grupy barbiturowej, stosowany w postaci czopków. Wskazania: bezsenność

Testoviron
Stosowany w zaburzeniach dusznicowych i przeciw depresjom. Lek zawierający testosteron.

Thrombovetren
Lek nasercowy stosowany w postaci tabletek

Tibatin
Lek sulfamidowy

Tonofosfan
(Bayer) lek ów był uznanym stymulatorem mięśni gładkich; stosowano go również w celu dostarczenia organizmowi fosforu.

Trocken-Koli-Hamma
Preparat sporządzany ze szczepów bakterii coli, stosowany jako substytut Mutafloru.

Tussmag
(Tempelhof) lek wykrztuśny, stosowany w ostrych oraz przewlekłych nieżytach górnych dróg oddechowych

Ultraseptyl
(Chinoin, Budapeszt) lek sulfonamidowy. Morell aplikował Hitlerowi jedną, dwie tabletki wraz z dużą ilością płynów- - przeciw przeziębieniu i infekcjom

Vitamultin Calcium
(Hamma, Olmutz) skład tego preparatu bywał rozmaity. Jedna z odmian zawierała kwas askorbinowy, wapń, witaminę C i B1, 0,004 g witaminy C i 0,36 mg witaminy B1

Vitamultin forte
Morell zaaplikował ów preparat Hitlerowi 14 marca 1944 roku jako środek przeciw ogólnemu wyczerpaniu. O środku tym nie wspomina żaden podręcznik farmakologii; również notatki Morella nie zawierają żadnych informacji na temat jego składu.


Tajne dzienniki lekarza Hitlera


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości