Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glutamina ,ile gram brać najlepiej ?
#1
Witam
Biorę glutaminę w dt : 15 gram po obudzeniu (30min przed posiłkiem ) i 10 g w dn .Czy jest to optymalna dawka czy lepiej zwiększyć ją do 20 w dt i 15 w dn ?
Odpowiedz
#2
Powiedz czy zaobserwowales cos podczas brania gluty??Przelicz jaki jest miesieczny koszt suplementacji i czy warto .Osobiacie wole hajs zainwestowac w jedzenie, dobre bialki do uzupelnienia brakow, dobre witaminy i mineraly i bcaa.
Odpowiedz
#3
glutamina rano? - jedyny sens jej podawania to 30-60min po treningu i przed snem
poza tym, jeśli nie stosujesz diety wysokobiałkowej lub nie jesteś zawodowcem to nie potrzebny ci ten suplement.
Odpowiedz
#4
Glutamina często jest dodawana do bcaa jako "zapychacz" by zmniejszyć ilość tych "droższych" surowców (l-leucyna,l-izoleucyna, l-walina)

Ale jestem ciekawy tej teori z dużą ilością białka w diecie mo takową mam, jakby mógł ktoś rozwinąć to fajnie Smile
Odpowiedz
#5
Wszystko zależy na jakim stopniu jesteśmy zaawansowani i ile mamy kasy w portfelu Smile ja osobiście walę po 20 gram minimum po trening a czasami jeszcze przed snem (gltamina tani wypełnacz... -chyba w Chinach Wink )
Odpowiedz
#6
Aha czyli jak jest się zamożnym i długo się ćwiczy bo wcześniej nie ma potrzeby - no to żeś rozwiał moje wątpliwości Big Grin
Różne rzeczy są we tych internetach na temat glutaminy.
Ale - Sportowe świry jedzą tego turbo dżeta
a to małe i drogie to pewnie działa Smile
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Suple - co brać MłodyKot 21 41 327 03.09.2018, 19:59
Ostatni post: martyna96

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości