Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy ze sterydami
#1
Chce sie dowiedziec co z ogromnym problemem jakim sa skutki uboczne testosteronu (dokladnie prolongatum). mam zamiar zorganizowac sobie cykl na 10 strzalach tego testu i paru zastrzykach DECA! To jest moj pierwszy cykl i boje sie efektow ubocznych... wiadomo, ze istnieje prawdopodobienstwo lysienia... - i do tego pytanie:
czy zaczna mi wypadac wlosy juz po pierwszych zastrzykach? i czy da sie ewentualnie jakos temu zapobiec...
Druga sprawa to klopoty z jadrami! slyszalem wiele opini na ten temat i chcialbym posluchac takze i waszej!:
czy musze stosowac jakies leki zeby nie stac sie impotentem?
nawiazujac sluszalem ze nolwadex jest takim lekiem.
Odpowiedz
#2
http://www.ciemnastronamocy.pl/thread-705.html poczytaj...
nie nei wypadna Ci tak od razu .. a po 2 musisz miec skłonnosc... na jaja jest hcg ale to zalezy jaki długi masz cykl bo czasem wali się tylko w odbloku.. czasem w trakcie cyklu ....nolva nie jest na jaja w grę wchodzą wogole 2 rzeczy.. jądra i przysadka mózgowa Wink 1 i 2 po cyklu trzeba przywrócić do normy i nie bedzioe się impotentem ;]
Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

www.ciemnastronamocy.pl
https://www.facebook.com/CsmSaa
www.facebook.com/profile.php?id=61553652669253
Odpowiedz
#3
Cykl na 10 strzalach testosteronu i "kilku" deki to na bank wylysiejesz :p
[Obrazek: kulturystyka-ruchomy-obrazek-0014.gif]


Odpowiedz
#4
Ta deka to wkręci się w takim czasie ? Też taką chcę !!!
Odpowiedz
#5
Chłopaki Ci już odpowiedzieli na Twoje pytania, ale żaden nie skomentował "cyklu" jeśli można go tak nazwać. Trzeba chłopakowi podpowiedzieć bo tylko zmarnuje kasę i cykl. Nie ma sensu, żebyś brał 10 prolki i "kilka deki". Po Twoim poście stwierdzam, że to będzie Twój pierwszy raz. Nie wiem tylko czy sam wymyśliłeś sobie ten cykl, czy ktoś tak "świetnie" Ci doradził? Jeśli już tak chcesz prolke to kup sobie więcej strzałów i bij co tydzień po 3,4 cm przez minimum 12tyg. Proponowałbym Ci enana i wtedy taniej wyjdzie, i nie będziesz musiał bić tyle soku (wystarczy 250mg e5d). Jeśli chcesz złapać trochę więcej masy możesz do tego wziąć metke jeszcze, tylko pamiętaj o osłonkach na wątrobę. Deke sobie odpuść na razie. Na koniec zastosuj HCG, clomid i nie będziesz się musiał bać o jądraBig Grin
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy. Mundek 3 1 228 12.10.2022, 20:06
Ostatni post: SCREAM
  Problemy z testosteronem Buja0258 5 5 984 09.10.2022, 22:56
Ostatni post: Genabol
  Problemy z układem pokarmowym sigalkoks 5 5 438 28.10.2019, 13:05
Ostatni post: sigalkoks
  Problemy z jelitami po cyklu waco_o2 2 4 873 05.03.2018, 14:44
Ostatni post: waco_o2
  Problemy po cyklu KamilEg 5 10 731 25.01.2017, 11:15
Ostatni post: amo
  łączenie prohormonów ze sterydami tymoteusy 4 8 881 27.07.2015, 17:13
Ostatni post: aptekarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości