Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy cykl Boldenone
#1
Cześc, to forum, to chyba odpowiednie miejsce dla mnie. Tak mi się wydaje, tu pewnie jesteście w stanie mi odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie pierwszego cyklu na boldku.
Przejdę od razu do konkretów, z góry dzieki za wszystkie ewentualne odpowiedzi i sugestie. Big Grin

1. czy boldek solo dla kobiety to dobra opcja na cykl 12-16tyg? wolałabym nie kombinować z niczym innym, przynajmniej teraz, gdy nie znam reakcji organizmu
2. posiadam go w stężeniu 200mg/ml, chciałabym zacząć (i pewnie skończyć) na dawce 100mg/tydzien, to dobra opcja? Jak duże występuje ryzyko, że skutki uboczne (androgenne) w znaczącym stopniu się pokażą? A może nie ma przy takiej dawce problemu?
3. Myślę, że dobrym miejscem do bicia będzie m.prosty uda, jaką igłę do iniekcji polecacie w to msc?
4. Typowe pytanie (z góry mówię, że wiem iż boldek nie jest saa typowo budującym masę) czego się spodziewać? Czy oczekiwanie 4-5kg jakościowej masy i lepszego ubicia to przeginka, a może realne możliwości tego soczku (oczywiscie dieta jest dopięta Cool)
Odpowiedz
#2
1.Muszą ci odpowiedzieć bardziej doswiadczeni koledzy, ja na schematach dla kobiet mało się znam. Ale bolda opłąca się ciągnać min 16tyg
2.Zawsze jest ryzyko nawet przy małych dawkach... zależy od organizmu ALE jw.
3.Po co kombinować? Tyłek na pierwszy raz jest najlepszą opcją chyba że będziesz miała mega problemy żeby zrobić ini. igła 0,7 maxymalnie 0,6 zależy od twojej pupy
4. Najlepsze efekty bold ma z tesciem NO ale wiadomo ;D a tak to to ubicie większe i pompa(cisnienie) .Boldek to koks na ,,czystsze masy'' gdy nie zależy na kilogramach a jakosci.

Czekaj aż wypowie się ktos mądrzejszy bo ja narazie powyżej 1g nie wszedłem a to jeszcze natural Wink hahah
Aha no i boldek solo to się przygotuj na problemy ze wzwodem ;DDDDD
Odpowiedz
#3
Dzieki za odpowiedź, czekam zatem na kogoś doświadczonego w tym temacie, najlepiej ofc kobitka Wink kurde nie wiem jakoś tak psychicznie wizja mchnięcia w udko wydaje mi się być bardziej przyjazna niż w dupsko Big Grin zakładając, że po 100mg/tydz coś jest nie tak z cech andro, mogę się spodziewać, że po odstawieniu wszytsko wróci do normy?
Odpowiedz
#4
A powiedz jaki ty w ogóle masz cel, a najlepiej daj ankietę
Odpowiedz
#5
No jak to, duża chce być Big Grin duża w małej masie Wink idealna sylwetka to typ Alina Pettke, brak mi ubicia i trochę mięska jeszcze tu i tam. Wink
Odpowiedz
#6
Możesz spróbować tego bolda, ogólnie najlepszy był by Anavar ale to że trafisz na legit towar graniczy z cudem dosłownie... przemysl też wino lub oxe np ale miej swiadomosć że test zawsze jest bazą nawet dla kobiet!! (w małych dawkach)
Bolda możesz zacząć 50mg ew i potem ewnentualnie zwiększyć do 100
Co do skutków ubocznych to zależy co ci w łapy wpadnie (zdarza się że bold może mieć sladowe ilosci testa)

w udzie masz więcej nerwów naczyń krwionosnych itp, czyt łatwiej cos spierdolić
Ja mam odwrotnie cykam się pić w udo trochę, robiłem kilka szotów to miałem wrażenie że dotykam igłą kosci ;/ hujowe uczucie...
A w dupę to wchodzi jak w Mariolę ;D gładko i skutecznie
Pozdro !
Odpowiedz
#7
Haha no niby tak. Oxa na redu później bankowo wejdzie, a jestem w stanie w ogóle dokładnie odmierzyc 0,25ml?
Odpowiedz
#8
dokładnie- nigdy, nawet jak robisz szota powiedzmy 1ml/200 to i tak trochę zostanie w strzykawce i kroplą zwilżasz igłę... są takie strzykawki ,,total dose'' ale jeszcze nie dostępne w PL z tego co mi wiadomo. Ewentualnie spróbuj pompką do insy będzie łatwiej i więcej poleci
Odpowiedz
#9
A może primka?
Odpowiedz
#10
Co masz na myśli? Prima i bold na jednym cyklu? Jeśli tak to jak to rozsądnie rozpisać? Czego się spodziewać po takim połączeniu z tych rzeczy dobrych i mniej korzystnych
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oxandrolone - pierwszy cykl FrenchBulldog 44 95 413 10.07.2017, 10:03
Ostatni post: KoKo
  Cykl do oceny Hałabała 5 14 358 23.02.2016, 22:21
Ostatni post: SCREAM
  Cykl prima + wino eMCe 2 9 177 15.08.2015, 18:50
Ostatni post: eMCe

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości