Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cykl do oceny
#1
Hej.
Chciałam prosić o ocenę mojego cyklu.
Początkowo szło:
Od 20 września do połowy listopada:
100 primy co 7 dni i 50 npp co3 dni.
Od połowy listopada zeszłam z npp i weszłam na 10 turananbolu - tak leciało do drugiej połowy grudnia.
Od nowego roku doszło wino 10 i oxa 20 w dawce dzielonej na dwa.
W tym tyg podbijam wino do 15 i oxe do 30.
Primabolan skończyłam tydzień temu.
Za ok 10 dni dojdzie spironol(10 dni przed zawodami - osobiście zastanawiam się czy to wystarczy...)
Aktualnie jestem na rotacji węglami. W dni niskie 90, w wysokie 150. Białko na stałym poziomie 240g, tłuszcze 10g.
Sajdy oczywiście wystąpiły ale bez drastycznych zmian. Brak miesiączki, lekkie zmiany w głosie. Aktualnie trochę klopotow ze skórą, niemniej, przy obniżonej kaloryczności i tłuszczach nie dziwi mnie to. Byłam z resztą na nie gotowa.
W trakcie robiłam badania hormonalne, wyniki nieznacznie powyżej normy, estrogen obniżony ale w granicach normy.
Czy ktoś może mi napisać co o tym sądzi?
Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Ciezko co koleiek powiedziec nie widzac Twojej formy
A co do spironolu jaki system dawkowania ? A tak wg 10 dni spiro przed jak dla mnie to sporo
Ale sa rozne szkoly i tez to przerabialem, masz do wykorzystania pokrzywe oraz urosept i vit C oraz potas .
Odpowiedz
#3
Po 10 dniach na spironolu sam bym się wykończył Wink Wszystko jest zależne jak napisał przedmówca od obecnego wyglądu tj formy a nawet ''genetyki do suchości'' jeśli nasz organizm sam łatwo pozbywa się wody ,wtedy także należy ograniczyć ,przynajmniej na początku startów farmakologie i zastosować naturalne środki o których mowa post wyżej,a na ''ciężkie działa'' jakim jest bez wątpienia Spironol(nazwa handlowa,jest jeszcze Finospir,substancją czynną jest spironolactonum w różnych stężeniach od 25 do 100 mg) przyjdzie czas.Ważne są też sposoby robienia diurezy,oraz czas ich trwania,gdyż obciąża to nerki,maksymalnie nas osłabia,często człowiek''przestaje myśleć''ze względu na stan zmęczenia przed zawodami,dobrze aby diurezę przeprowadził ktoś kto się na tym zna,monitorując Twoją obecną formę i samopoczucie.Jednak 5 dniowa z użyciem (Spironolactonum) ,potrafi zmienić nie do poznania Wink
Odpowiedz
#4
Mam zacząć od 25mg przez 3 dni. 50mg dwa dni, 75mg kolejne dwa i zależnie od formy podbić . Mam też w domu furisemid niemniej nie chce sama się za to zabierać.
Trenera zmieniam Zaraz. Po zawodach bo jeszcze trochę i zaczne świecić. A nie o to w tym chodzi.
Podobnie mam zagwozdke z anavarem - odstawić tydzień przed wyjściemna sscenę czy ciągnąć do końca ?
Odpowiedz
#5
Tak to wyglądało w sobotę.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#6
Śmiało możesz oxę zostawić.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oxandrolone - pierwszy cykl FrenchBulldog 44 94 993 10.07.2017, 10:03
Ostatni post: KoKo
  Cykl prima + wino eMCe 2 9 150 15.08.2015, 18:50
Ostatni post: eMCe
  Pierwszy cykl Boldenone eMCe 10 26 995 31.05.2015, 01:28
Ostatni post: SCREAM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości