Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suple - co brać
#1
Ktoś jakiś czas temu zastanawiał się nad HMB Big Grin
Ludzie chyba są za leniwi by trochę poczytać.
No to szybko i zwięźle.
Pomyślałem by napisać podstawowe suple jakie są potrzebne bez większego wymyślania:

* Kreatyna (stak bądź jabłczan)
* BCAA (zwracajcie uwagę na aminogram czest firmy zaniżają)
* Białko (izolat)

Producenci lekko zawyżają dawki stosowania supli moim zdaniem lecz jest to kwestia indywidualna kto ile ma jeść Smile

Proszę o komentarze i o wyrażenie własnych kreatywnych opinii Wink
Odpowiedz
#2
czemu podstawowymi suplami ma być jabłczan? monohydrat działa praktycznie tak samo, a wśród białek izolat? z tego co wiem tylko kazeina i białka roślinne są tak jakby gorsze, reszta białek hydrolizat, izolat, koncentrat są ok i działaja
Odpowiedz
#3
Jeffrey←
Co do kreatyny myślę, że się zgadzamy ale co do jej rodzaju się różnimy - jak kto woli Smile
W nawiasach znajdują się jedynie propozycje ode mnie.
A białko tak np. Sojowe nadaje się jedynie dla kobiet z kolei po serwatce osobiście byłem ~ "zapchany" izolat według mnie jest najlepszy.
Odpowiedz
#4
Mono i jabłczan to wcale nie są identyczne środki, jabłczan jest lepszy na roztrenowaniu jak dla mnie a mono bezbośrednio na masie. Ale rób jak uważasz Big Grin
Odpowiedz
#5
Oles ←
Bcaa też są różne jak różne są kreatynki i z różnymi dodatkami co nie zmienia faktu, że bcaa musi być a czy z np. Tauryna czy czymś tam innym czy samo czyste powder to już zależy kto co robi i co potrzebuje.
Odpowiedz
#6
te wszystkie kreatyny praktycznie niczym się nie różnią. Mono spokojnie daje rade tylko po prostu się dłużej "nasyca" w organizmie. Zwykły chwyt marketingowy. Za nie długo ma wyjść ortometanabolan kreatyny a potem superortometanabolan kreatyny.
Odpowiedz
#7
...najlepszy jest parówczan kreatyny (tajna NRD'owska receptura anaboliczna produkowana z osłonek od parówek).
Wy*ierdala z kapci! Wink
Odpowiedz
#8
Raz na to wszedłem ale więcej jak 2 tyg nie wytrzymałem bo mnie sajdy zmiażdżył. Ale masz racje. Wyrywa z butów
Odpowiedz
#9
Tylko nie brać tego bez osłonki Tongue
Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

www.ciemnastronamocy.pl
https://www.facebook.com/CsmSaa
www.facebook.com/profile.php?id=61553652669253
Odpowiedz
#10
Taa Big Grin

( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy ktos stosowa te suple? Goral 0 3 870 14.09.2016, 12:47
Ostatni post: Goral
  Glutamina ,ile gram brać najlepiej ? Husarz 5 12 823 06.08.2015, 18:28
Ostatni post: MłodyKot
  suple marki KFD MichałNatural 5 11 173 29.08.2014, 13:27
Ostatni post: MichałNatural

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości