Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kreatyna przez cały rok
#1
Co o tym myślicie, żeby brać monohydrat 5g przedtreningowo, w dni nietreningowe też przez cały rok?
Czytałem że takie dawkowanie jest dobre i ostatnio widziałem filmik chłopaka z warszawskiego koksa który poleca takie dawkowanie.
Odpowiedz
#2
Po pierwsze kretyny z tego co wiem jesz gram na 10 kg masy ciała, po drugie , zaleca się jeść po treningu ze względu na pompe i zwiększony przepływ krwii , przez co lepiej dopływają składniki odżywcze i otwarte jest okno anaboliczne. po 4 myśle że możesz walić krete cały rok, wszyscy robią cykle ale słyszałem że tak naprawdę nie osłabia to jej działania. To czy Ci ta kreta coś da zależy to też od twojego własnego jej poziomu jeśli jest wysoki to zapewne nic ( słowa admina tego forum Big Grin ). Ale moim osobistym zdaniem formy nie da się mieć cały rok więc zalecałbym robić sobie mimo wszystko przerwe nie tylko od krety ale i od ćwiczeń
Odpowiedz
#3
tutaj zamieszczam link do filmiku:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=ZRxBPMCbn4k">http://www.youtube.com/watch?v=ZRxBPMCbn4k</a><!-- m -->
Odpowiedz
#4
Nie jestem fanem kredki , ale z tego co wiem , to powinno się robić przerwy aby organizm lepiej reagował na nią.. ale z 2 strony to dziwne , bo przeciez sami wytwarzamy pewną ilość kreatyny dziennie.
Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

www.ciemnastronamocy.pl
https://www.facebook.com/CsmSaa
www.facebook.com/profile.php?id=61553652669253
Odpowiedz
#5
obejrzyj filmik
Odpowiedz
#6
Kreatyna może być stosowana cyklicznie lub jako stała suplementacja.

Cyklicznie albo wchodzisz na krótsze ale mocniejsze cykle, albo dłuższe słabsze.

Stała suplementacja to 3-5g dziennie. Dawkowane około treningowo przed treningiem w DT i do któregoś z posiłku w DNT.

Przykładem mocnego krótkiego to będzie np.
TCM + Beta Bolic
- 8 tygodni
- TCM 10g dziennie w DNT
- BB 8g dziennie w DT przed treningiem + 5g TCM po treningu
Odpowiedz
#7
Mnie trener(startował na ME)polecał brać kreatyne przez 6tyg a potem przez 4 tyg wolne, bo po 6tygodniach wyczerpujemy jej działanie Wink Dawke rozkładamy na dwie porcje.Rano na czczo oraz po treningu/w dnt 30minut przed ostatnim posiłkiem.
Odpowiedz
#8
Kreatyne stosuje sie glownie po to by zwiekszyc ilosc ATP dlatego warto stosowac ja przed treningiem aby podniesc poziom ATP i po treningu zeby uzupelnic poziom kreatyny w miesniach. Znam osoby ktore w DNT wcale nie stosuja bo nie widza sensu. Nikt nigdy nie udowodnil ze stosowanie kreatyny traci sens po dlugim czasie. Dlatego nie polecam czestych i dlugich przerw.
Odpowiedz
#9
Kreatyna przede wszystkim cyklicznie, w ilościach 1g na 1kg masy ciała szczególnie uwydatnia swoje właściwości podczas budowania siły . Ciekawym pomysłem było by cyklowanie kreatyną tylko w czasie budowania siły a podczas masy inne suple jak tribulusy czy mimetyki insuliny.
na zasadzie
-8-12 tygodni budowania masy bez kreatyny gdzie mile widziane będą boostery azotu, tribulusy i mimetyki insuliny
-6-8 tygodni siły na kreatynie i ich stackach, beta alaninie

i tak na przemian, ma to na celu wyrobieni wrażliwości organizmu na i ich działanie. Poprzez siłę do dużych mięśni.
Odpowiedz
#10
Jak dla mnie nie ma sensu lecieć na krecie przez tak długi okres czasu . Po dłuższym czasie orgniazm sie przyzwyczaja i **** z tego masz . A jak lecisz cyklicznie dostajesz ładny skok formy bez mocniejszych spadków jakie miałbys po roku jej stosowania . Nie zapominaj ze nie tylko kreatyna poprawia forme lecz takze inne środki które mozesz stosowac nawet w miesiecznych przerwach od krety.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kreatyna + ??? conan 4 12 069 03.09.2018, 20:00
Ostatni post: martyna96
  Kapsułki czy proszek (kreatyna) kartofl 3 8 994 03.09.2018, 20:00
Ostatni post: martyna96
  Kreatyna akatabolizm Potato 4 9 152 03.09.2018, 19:58
Ostatni post: martyna96
  kreatyna w większej dawce? Wojak 2 5 522 03.09.2018, 19:57
Ostatni post: martyna96
  Bcaa i kreatyna na cyklu ? Witex 3 6 057 03.09.2018, 19:57
Ostatni post: martyna96
  kreatyna razem z izolatem bialka koksik25 6 14 627 05.08.2015, 18:31
Ostatni post: MłodyKot
  Kreatyna a nerki AAA 2 7 615 28.10.2014, 01:15
Ostatni post: SCREAM
  Jaka kreatyna? XOXO 27 50 859 07.09.2014, 08:11
Ostatni post: Sportyboy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości